طراحی صنعتی اسکن سه بعدی

طراحی صنعتی با پرینتر

برنامه های اسکن سه بعدی در مهندسی معکوس. … صادرات بی دردسر مدل های سه بعدی از نرم افزار سه بعدی اسکن و پس از پردازش به انواع برنامه های CAD و CAM که به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرند ، به کاربران امکان می دهد تا به راحتی داده ها را تجزیه و تحلیل کرده و عملیات بیشتری را برای مهندسی معکوس یک محصول یا قطعه انجام دهند.

اول از همه ، بیایید روشن کنیم که اسکن لیزر 3D جادویی نیست. درست است ، فناوری هایی که این امکان را فراهم می کنند بسیار پیشرفته و بسیار شگفت انگیز هستند. اما در پشت آینه ها – که در کاوشگر لیزر وجود دارد (بدون دود) – دانش و تجربه زیادی وجود دارد که باعث می شود تجربه اسکن لیزر برای مشتریان طراحی لیزر بسیار آسان باشد.

یک فناوری غیرتماسی و غیرمخرب است که با استفاده از یک خط نور لیزر ، شکل اجسام فیزیکی را به صورت دیجیتالی ضبط می کند. اسکنرهای لیزری سه بعدی “ابرهای نقطه ای” داده ها را از سطح یک جسم ایجاد می کنند. به عبارت دیگر ، اسکن لیزر سه بعدی راهی برای گرفتن اندازه و شکل دقیق یک جسم فیزیکی به عنوان نمایش 3 بعدی دیجیتال در دنیای کامپیوتر است.

کار اسکنر های سه بعدی چیه؟!

اسکنرهای لیزری سه بعدی جزئیات ریز را اندازه گیری می کنند و اشکال فرم آزاد را برای تولید سریع ابرهای نقطه ای بسیار دقیق ضبط می کنند. اسکن لیزری سه بعدی به طور ایده آل برای اندازه گیری و بازرسی از سطوح کانتور و هندسه های پیچیده مناسب است که برای توصیف دقیق آنها به داده های عظیم نیاز دارد و در صورت انجام این کار با استفاده از روش های اندازه گیری سنتی یا کاوشگر لمسی ، عملی نیست.

مدل CAD برای مهندسی معکوس اسکن لیزر سریعترین ، دقیق ترین و خودکارترین روش برای به دست آوردن داده های دیجیتال سه بعدی برای مهندسی معکوس است. مجدداً ، با استفاده از نرم افزارهای تخصصی ، از داده های cloud point برای ایجاد مدل CAD سه بعدی از هندسه قطعه استفاده می شود. مدل CAD بازتولید دقیق شی scan اسکن شده را امکان پذیر می کند ، یا می توان شی object را در مدل CAD اصلاح کرد تا نقص ها اصلاح شود. طراحی لیزر می تواند یک مدل سطح یا مدل جامد پیچیده تر را ارائه دهد ، هر کدام از نتایج برای برنامه مورد نیاز است.

rigid_opaque_blue_motorطراحی صنعتی با پرینتر/ مدل سازی / شبیه سازی / به وسیله نرم افزارای سه بعدی و  ساخت نمونه اولیه قطعات صنعتی به وسیله پرینتر سه بعدی از خدمات استودیو اشکان به مشتریان در عرصه صنعت می باشد.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟ Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday